Inwestor zdradza szczegóły centrum Bella Dolina

Rzeszów zaskakuje cały kraj tempem rozwoju, jakie prezentuje w ostatnich latach. W stolicy Podkarpacia prowadzony jest szereg inwestycji mających przemienić to jeszcze niedawno ciche miasto w prawdziwą, europejską metropolię. Jedną z nich jest realizowana niedaleko ul. Lubelskiej inwestycja o nazwie Bella Dolina Rzeszów. To nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe ma być miejscem niezwykłym. Jak zapewnia inwestor – nacisk położony będzie nie tyle na część handlową galerii co na elementy rozrywkowe.

– Spory nacisk położymy na stworzenie miejsc, w których będzie można się rozerwać i odpocząć. Szczegółów na razie nie zdradzę, ale jestem przekonany, że klienci będą nimi pozytywnie zaskoczeni ? mówi Yann Guen, członek zarządu francuskiego inwestora, firmy Mayland Real Estate.

Jak zapewnia inwestor, Bella Dolina ma być najnowocześniejszym obiektem tego typu w regionie. To odważne słowa, zwłaszcza, że w mieście równolegle powstają inne obiekty tego typu. Póki co inwestycja jest na etapie zakupu gruntów i negocjacji z władzami miasta. Te są jednak bardzo przychylne budowie centrum, więc inwestor spodziewa się rozpoczęcia budowy już w przyszłym roku a oddania obiektu do użytku w roku 2012. Wartość całej inwestycji opiewa obecnie na 450 milionów złotych.